Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Omítky (strojní omítky)

Omítky (strojní omítky)

Samočistící omítky do exteriéru

Paropropustná a voděodolná omítka ochrání Vaši fasádu. Samočisticí omítky dokáží odolávat nečistotám a jsou smývatelné deštěm. Tyto omítky mají progresivní samočistící efekt, dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu. Zajišťují vysokou prodyšnost a přirozenou odolnost vůči mikroorganismům, mechům a plísním. Vybrat si také můžete z celé škály barev.

Sádrové stěrky do interiéru

Jemné jednovrstvé sádrové omítky jsou určeny pro interiérové použití na téměř všechny typy podkladu. Nespornou výhodou těchto omítek je schopnost regulovat vlhkost a tím napomáhat příjemnému mikroklimatu v místnosti. Princip spočívá v tom, že v případě větší vlhkosti ji absorbují a uvolní do ovzduší později. Mají perfektní dekorativní a estetické vlastnosti.

Termoizolační omítky pro každý typ budovy

Používáme vysoce kvalitní typy termoizolačních omítek – Weberdur terralit, které jsou vyrobeny na bázi cementu, minerálních plniv, perlitu a vápna. Tento typ omítky má několik výhod. Jedná se především o zvýšení tepelné izolace, vysokou propustnost vodních par a nepraská ani ve větších vrstvách.

Viděli jste naše reference? Podívat se hnedChci poptat službu